Wolna-aborcja com – Klinika poronna – oszuści wyłudzający pieniądze, opinie i komentarze na temat serwisu

Uwaga oszuści z wolna-aborcja

W sieci istnieje wiele serwisów oferujących sprzedaż leków, stosowancyh do przeprowadzenia aborcji farmakologicznej. Część z nich jest rzetelna i działa całkowicie legalnie, jako organizacje wspierające prawa kobiet. Niestety coraz częściej można natknąć się na portale, które nie oferują prawdziwych środków medycznych.

Wolna-Aborcja

Jedną z takich strona jest Wolna-Aborcja .com – serwis rzekomo oferuje tabletki wywołujące poronienie z dostawą na wskazany adres. Płatność odbywa się za pobraniem, lub jeśli mieszkasz za granicą jesteś proszona o wpłatę środków na konto bankowe tej „organizacji”.

Niestety, niezależnie w jaki sposób dokonasz płatności, nigdy nie otrzymasz tego co zamówiłaś!

Dostajemy informację od wielu kobiet, które zostały oszukane przez ten serwis. Każda z nich otrzymała – zamiast prawdziwych leków, nieoznaczone blistry z tabletkami niewiadomego pochodzenia, nazwy oraz składu. Jest sprawą pewną, że nie są to leki poronne. Oryginalne tabletki poronne zawsze są oznaczone na każdym blistrze:

 • nazwą leku
 • nazwą substancji aktywnej
 • nazwą producenta
 • datą ważności

W tym wypadku otrzymujemy przesyłkę z zawartością, która na 100% nie jest tym co zamawiamy. Kobiety, które w akcie swojej desperacji zażyły te środki, co prawda nie odczuły żadnych skutków ubocznych (najprawdopodobniej są to witaminy), ale nie uzyskały też efektu poronnego. Zresztą nic w tym dziwnego…

Jak rozpoznać oszusta?

Jest kilka sposobów aby zweryfikować, czy serwis jest rzetelny. Należy:

 1. zwrócić uwagę na komentarze na stronie
 2. sprawdzić metody płatności i dane dotyczące konta bankowego
 3. sprawdzić dane dotyczące strony www (whois)
 4. zamówić leki (dość kosztowna opcja)

Omówimy powyższe punkty na podstawie strony Wolna-Aborcja

1. Serwis posiada bardzo dużą ilość pozytywnych komentarzy

Jak łatwo zauważyć, jest dodawanych nawet kilka nowych wpisów dziennie. Wszyscy „użytkownicy” wychwalają, wręcz „głoszą peany” na temat wspaniałości tej strony i skuteczności zamówionych leków.

Prawda jest taka, że WSZYSTKIE te komentarze są NIEPRAWDZIWE – dodawane przez właścicieli serwisu !!!

Skąd to wiemy? To proste – mamy informacje od bardzo dużej ilości kobiet, zamawiających leki, które okazały się kompletnie nieskuteczne. Osoby te często wspominają, że próbowały zostawić negatywną opinię na temat strony, ale żadna z tych opinii nigdy się w serwisie nie pojawiała. Czy to dziwne? Raczej nie…

Nieuczciwi sprzedawcy tak właśnie postępują. Starają się za wszelką cenę wzbudzić zaufanie do oferowanych przez siebie produktów i usług. Możesz sama sprawdzić, prawdziwość tego o czym piszemy próbując dodać na stronie komentarz, który nie zachwala leków lub niską ocenę produktu.

Gwarantujemy Ci, że Twój komentarz nigdy nie zostanie opublikowany, podobnie jak komentarze setek innych osób, które zostały oszukane.

2. Łatwo rozpoznać oszusta po metodach płatności jakie oferuje

Większość takich „organizacji” oferuję „płatność za pobraniem” jako podstawową metodę płatności, gdyż ten sposób wzbudza duże zaufanie wśród zamawiających.

Klienci są pewni, że będą mogli sprawdzić przesyłkę przy kurierze i w razie wątpliwości zwrócić leki bez płacenia za nie. Niestety sytuacja przedstawia się zgoła odmiennie. Kurier nie pozwoli Ci otworzyć przesyłki, zanim za nią nie zapłacisz! Tak to właśnie wygląda.

Większość osób próbuję więc sprawdzić zawartość biorąc kopertę w ręce i sprawdzając za pomocą „ugniatania” czy w środku czuć blister z tabletkami – i tak w rzeczywistość jest. Niestety po otwarciu przesyłki przekonasz się, że tabletki które otrzymałaś są nieoznaczone, więc jak już wcześniej wspomnieliśmy, nie są to na pewno środki poronne, które zawsze i bez wyjątku muszą być dokładnie opisane!

Wolna-aborcja. com oferuje również wysyłkę „leków” do różnych krajów UE. W takim wypadku niestety nie działa już metoda oszustwa „za pobraniem”, gdyż nie da się wysłać przesyłki pobraniowej za granicę. W takim wypadku „organizacja” prosi o płatność z góry na numer konta prywatnej osoby.

Czy sądzisz, że jakakolwiek organizacja używa konta bankowego zarejestrowanego na osobę fizyczną 😀 ? Twoje pieniądze trafią na prywatne konto beneficjenta (zapewne słup) a Ty może w nagrodę otrzymasz paczkę witamin…

3. Strona informuje, gdzie tylko się da, że pomaga kobietom już od ponad 10 lat

Oszuści z wolna-aborcja sugerują że pomagają kobietom od ponad 10 lat

W rzeczywistości domena wolna-aborcja com została zarejestrowana w grudniu 2021 r., a więc istnieje niewiele ponad 1 rok!Data rejestracji fałszywej domeny
Możesz sama sprawdzić datę rejestracji domeny za pomocą serwisu: https://www.whois.com/whois/

4. Ostateczną opcją weryfikacji (dla zdesperowanych) jest zamówienie leków od w/w sprzedawcy

Przekonasz się wtedy na własne oczy, że to co otrzymałaś to zdecydowanie nie są oryginalne leki wywołujące poronienie, a co najwyżej nieoznaczone na blistrze witaminy. Nie polecamy jednak tego sposobu, gdyż nabijasz kasę oszustom a w zamian nie otrzymujesz w zasadzie nic…

 

>>AKTUALIZACJA<<

Klinikaporonna.com (klinika poronna)

Ta strona również należy do opisywanej szajki oszustów.  Serwis wprowadza w błąd dokładnie w ten sam sposób jak Wolna Aborcja.

Na stronie widnieje informacja:

Klinika poronna hasło

 

Jednak sprawdzając dane na temat domeny, widzimy że została ona zarejestrowana 1.5 roku temu:

Klinika poronna domena whois

 

 

Choć strony wydają się inne, obie oparte są o ten sam motyw (ASTRA) w identycznej wersji.

https://wolna-aborcja.com/wp-content/themes/astra/assets/css/minified/main.min.css?ver=4.1.5

https://klinikaporonna.pl/wp-content/themes/astra/assets/css/minified/main.min.css?ver=4.1.5″

Mamy więc 100% pewność, że oba serwisy należą do tej samej grupy naciągaczy.

Podsumowanie

Kobiety, które zmagają się z problemem nieplanowanej lub niechcianej ciąży, często szukają szybkiego sposobu na pozbycie się kłopotu z którym się borykają. Często zamawiają leki na stronach, które na pierwszy rzut oka wydają się zaufane, jednak w rzeczywistości jest zupełnie inaczej.

Jeśli nie chcesz stać się jedną z osób naciągniętych przez tego typu serwisy (Wolna aborcja, klinikaporonna), stosuj się do rad, które zaprezentowaliśmy, a na pewno uda Ci się rozpoznać oszusta.

Zdecydowanie przestrzegamy przed dokonywaniem zakupów w serwisie Wolna-Aborcja oraz Klinikaporonna!

Jeśli chcesz przerwać niechcianą ciążę – skontaktuj się z nami – doradzimy Ci co zrobić.

Wolna-aborcja com – Klinika poronna – oszuści wyłudzający pieniądze, opinie i komentarze na temat serwisu

21 komentarzy do “Wolna-aborcja com – Klinika poronna – oszuści wyłudzający pieniądze, opinie i komentarze na temat serwisu

 1. Zostałam oszukana przez tych perfidnych kłamców. Nie ma co potrafią manipulować ludźmi, tworzyć fałszywe opinię o swoich produktach i tak dalej. Zamiast mifepristonu otrzymałam jakąś nieoznaczoną pigułkę. Kuracja oczywiście zakończona niepowodzeniem. Musiałam zamawiać z innego serwisu (tam już każda tabletka byłą dokładnie oznaczona).

 2. Myślałam że zejdę po tych lekach. Potrzebna była interwencja lekarska i łyżeczkowanie.

 3. Na FB była informacja o dziewczynie która zamówiła leki z Wolna-Aborcja i umarła po ich zażyciu. Dostała ciężkiego krwotoku i się wykrwawiła.

 4. Oszuści wysyłają za gruby hajs jakiś sheet zamiast tabletek poronnych, omijać szerokim łukiem!

 5. ja też dałam się oszukać, wypisują rożne dziwactwa wysyłają kopertę odbierasz u kuriera i się okazuje ze dostałaś witamine C…

 6. Z jakiego serwisu Pani później zamówiła? Ja zamawiałam z WA i mogę powiedzieć, że to totalne oszustwo i ściema

 7. Skur*****stworzyli stronę wzbudzającą zaufanie. Okazuje się że nie można dodać żadnego negatywnego komentarza (leki nie zadzialały) a forum to ściema sami sobie piszą i odpisują. Co za kurestwo jeb*** jak można tak oszukiwać ludzi którzy są w naprawdę trudnej sytuacji. Karma do was wróci Ch*** jeban* !!!

 8. Zamówiłam, zażyłam ale nic się nie wydarzyło, Ciąża trwa. Dopiero teraz zauważyłam tą stronkę z prawdziwymi opiniami. Szkoda, że wcześniej tego nie przeczytałam..

 9. że też wcześniej nie przeczytałam tego artykułu. Czy jest jakiś sposób na odzyskanie kasy? Nie odpisują na moje maile

 10. Właśnie – jak się do nich dobrać? Napisali sobie setki pozytywnych komentarzy, stworzyli forum dyskusyjne gdzie sami piszą pozytywne posty, i oszukują ludzi na prawo i lewo. Jeśli ktoś ma jakiś pomysł to dajcie znać. Będę tu zaglądać co jakiś czas. Nie możemy odpuścić tym draniom!!!

 11. Dzisiaj dostałam leki z klinikaporonna i niestety muszę przyznać że na pewno nie są oryginalne. Wszystko poszło do kosza. Zamówiłam drugi raz na womenonweb oby tylko przesyłka doszła szybko bo jestem już w 8 tygodniu.

 12. Niestety, padłam ofiarą oszustwa dwóch stron internetowych: klinikaporonna i wolna-aborcja. Zamówiłam leki, opłaciłam, a potem okazało się, że w paczce są jakieś nieoznakowane tabletki bez żadnej nazwy. Tak nie wyglądają prawdziwe tabletki na 100%. Dokładnie to samo wysyła klinika poronna jak i wolna-aborcja… Ostrzegam Was, bo obie te strony obiecują pomoc, a w rzeczywistości oszukują ludzi. To przykre, że w trudnych chwilach ktoś potrafi wykorzystać ludzką potrzebę i w ten sposób żerować na cudzym nieszczęściu. Bądźcie ostrożne i lepiej szukajcie rzetelnych źródeł.

 13. Strona wolna aborcja to oszustwo. Po 2 tygodniach od zażycia tabletek od nich okazało się że nadal jestem w ciąży…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Przewiń na górę